Zycie i styl

Jakie kurtki wybrać na jesień?

Choć wielu osobom podoba się pomysł posiadania szafy pełnej wspaniałych kurtek, często nie są pewne, od czego zacząć. Tak wiele opcji jest tam – który z nich jest najlepszy dla Ciebie? Oto kilka pomysłów.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pomyśleć, wybierając kurtkę, jest to, jakiego rodzaju odzieży wierzchniej potrzebujesz. Czy potrzebujesz czegoś, co zapewni Ci ciepło w chłodniejsze dni, czy lepiej byłoby, gdyby kurtka miała jakąś inną funkcję? 

Jeśli jest zimno, to ciepły, wełniany płaszcz w grochy jest drogą do zrobienia. Ten rodzaj płaszcza zapewni Ci ciepło, nie obciążając Cię i nie powodując dyskomfortu w poruszaniu się. W przypadku łagodniejszej pogody (ale wciąż wystarczająco chłodnej, aby zastosować warstwę zewnętrzną), dobrze sprawdzi się trencz lub skórzana kurtka motocyklowa. Skórzana kurtka motocyklowa jest również dobra na chłodniejsze dni – jest wykonana z grubej skóry i nakłada się na ubranie, nie dodając nic oprócz swojej wagi. 

W bardzo gorące dni, kurtka dżinsowa lub prosty bawełniany blezer mogą być tym, czego potrzebujesz, aby zachować komfort i wyglądać stylowo. Warto pamiętać również o marynarkach. Jest świetna na specjalne okazje lub imprezy, ponieważ możesz ją nosić z jeansami, spódnicami lub sukienkami. Zawsze pasuje do niemal każdej okazji i sprawia, że wyglądasz świetnie! Więcej informacji o ubraniach znajdziesz na stronie https://clothy.pl/ .