Zycie i styl

Jakie czapki będą modne tej zimy?

Zima 2022 roku zapowiada się stylowo, jeśli chodzi o czapki, a trendy wyznaczają młodzi i modni.

Najpopularniejszym fasonem w tym roku będzie prawdopodobnie czapka narciarska; to szczególnie dobry wybór dla osób, które obawiają się, że będą wyglądać zbyt staromodnie. To nie tylko czapka dla narciarzy, ponieważ wygląda dobrze z każdym rodzajem płaszcza. Narciarze mogą jednak rozważyć zakup czapki w kolorze czarnym lub niebieskim, ponieważ będą wyglądać bardziej aerodynamicznie podczas zjazdów.

Innym popularnym stylem jest to, co niektórzy nazywają „czapką dla kierowców ciężarówek”, choć sami kierowcy nie znoszą tej nazwy. Czapki te są inspirowane tym, co kierowcy ciężarówek noszą na drodze – czapka z daszkiem z klapkami, które chronią ich uszy przed wiatrem. Ten styl jest szczególnie odpowiedni dla osób, które nie mają czasu na zakupy nowej czapki przed zimą, ale jest również przydatny, jeśli już nosisz czapkę z daszkiem i potrzebujesz sposobu, aby zmienić ją w coś bardziej odpowiedniego na zimową pogodę.

Trzecim najpopularniejszym rodzajem czapki w tym roku jest po prostu szalik owinięty wokół głowy. To również popularny wybór dla tych, którzy obawiają się, że będą wyglądać przestarzale. Więcej na temat mody znajdziesz na stronie https://wyjatkowystyl.pl/ .