Dom

Jak założyć moskitierę?

Moskitiery są proste w montażu i utrzymaniu. Można je umieścić w każdym domowym pomieszczeniu, w którym jest silne, centralne źródło światła i w którym nie ma w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. 

Na przykład, moskitiera umieszczona w rogu w pobliżu kominka musiałaby zostać usunięta, gdy tylko kominek zostanie użyty, w obawie przed uszkodzeniem lub pożarem. Również przewody wszelkich urządzeń elektrycznych nie mogą przechodzić pod moskitierę, ponieważ mogłyby stanowić zagrożenie pożarowe.

W celu prawidłowego umieszczenia należy zdjąć górny pierścień dekoracyjny i umieścić go na podłodze w wybranym miejscu. Następnie zawiesić dolny pierścień dekoracyjny z powrotem na haku. Upewnij się, że hak sufitowy został zdjęty z masztu przed próbą zawieszenia moskitiery. Umieść słup przez oba haki na raz z jego końcem dotykającym lub prawie dotykającym ściany. Słup powinien opierać się o ścianę pod kątem około 25 stopni, zanim dotknie haków. Dół słupka powinien być między 8″ i 12″ od miejsca, gdzie jest on przymocowany do haka sufitowego, w zależności od tego, jak blisko chcesz, aby Twoi goście mogli zobaczyć się w jego powierzchni.

Aby łatwiej umieścić swoje słupki, możesz użyć trzonka od miotły zamiast wieszać je na hakach. Więcej podobnych porad znajdziesz na stronie https://dreamyhouse.pl/ .