Dom

Jak ozdobić ściany w pokojach?

Wystrój ścian jest tak satysfakcjonującą częścią każdego pokoju. Może przekształcić przestrzeń i uczynić ją śpiewającą z osobowością. Opcje są nieograniczone: obrazy, lustra, plakaty, dzieła sztuki, powieszenia, rośliny, kwiaty… możesz nawet posunąć się tak daleko, aby pomalować ściany lub dodać do nich obramowania! Abyś mógł rozpocząć swoją odkrywczą podróż, postanowiliśmy podzielić się kilkoma naszymi ulubionymi pomysłami na dekorację ścian w różnych pomieszczeniach.

Aby dodać ścianę galerii do salonu lub sypialni, zacznij od znalezienia ramek na zdjęcia, które pasują do siebie pod względem rozmiaru i stylu. Następnie zbierz kilka ładnych zdjęć z magazynów lub wydrukowanych z internetu i ułóż je w trzy rzędy po trzy wiszące pionowo. Jeśli chcesz dodać trochę więcej zainteresowania do swojej ściany galerii, spróbuj użyć różnych stylów i rozmiarów ramek, aby stworzyć asymetryczny wygląd. Innym sposobem na wymieszanie wyglądu jest użycie różnych kolorowych ramek na każdym rzędzie – wtedy znowu, jeśli szukasz czegoś prostego i klasycznego, jednolite ramki mogą być tym, czego szukasz.

Ściany galerii są również doskonałym sposobem, aby wyświetlić swoje ulubione pamiątki jak bilety na koncert lub nawet koszulki sportowe! Najlepszą rzeczą w ozdabianiu ścian jest to, że są one tak łatwe i zabawne, że każdy może to zrobić.

Więcej artykułów o podobnych tematach znajdziesz na stronie https://dladomatora.pl/ .