Zycie i styl

Jak idealnie dopasować spodnie z wysokim stanem do swojej sylwetki?

Idealnie dopasowane spodnie z wysokim stanem – czy Tobie również brzmi to, jak pobożne życzenie? Skąd bowiem wiedzieć, kiedy są zbyt workowate, a kiedy są za ciasne? Zasięgnęliśmy opinii uznanych fashionistek i właśnie w tym poradniku wracamy do Ciebie z odpowiedzią, częstuj się modowym tortem, abyś nigdy już nie miała dylematów.

Na czym należy się zastanowić chcąc kupić idealnie dopasowane spodnie z wysokim stanem?

  • Jak znaleźć właściwą równowagę między zbyt luźnym a zbyt dopasowanym fasonem, szczególnie w udach i pośladkach?
  • Jaka relacja istnieje między dopasowaniem spodni z wysokim stanem a posiadaną figurą?

Pewną rzeczą, którą wiemy po rozmowach z stylistkami z Butiku LaLaLa jest to, czego zdecydowanie nie robić dopasowując spodnie z wysokim stanem do swoich potrzeb. Swoją drogą, jeśli trafiłaś na ten artykuł, ale jeszcze nie masz swojej pary – spójrz tutaj https://butiklalala.pl/spodnie-z-wysokim-stanem, w tak bogatym asortymencie na pewno znajdziesz spodnie z wysokim stanem idealne dla siebie, a zwłaszcza po zapoznaniu się z całym naszym poradnikiem. Zatem, zaczynamy!

Skąd wiedzieć, że spodnie z wysokim stanem na pewno nie są dobrze dopasowane?

Aby odpowiedzieć na to pytanie w najprostszy możliwy sposób najlepiej byłoby napisać kolokwialnie „to się czuje”. Jednak biorąc pod uwagę subiektywny charakter uczuć, podzielimy się z Tobą kilkoma wskazówkami. Zdecydowanie będziesz wiedzieć, że dane spodnie z wysokim stanem nie są dla Ciebie, jeśli zauważysz fałdy w okolicach kroku spodni. Po prostu mówiąc ogólnie oznacza to problemy z dopasowaniem, takie jak, że dany rozmiar jest zbyt ciasny, albo, że stan jest za wysoki, jak na Twoją sylwetkę.

Kolejnym wyznacznikiem tego, że dane spodnie z wysokim stanem na pewno nie są odpowiednie, a mówiąc dokładnie – są ewidentnie za ciasne – jest wyraźnie odznaczająca się linia bielizny pod ich materiałem. Chociaż istnieją stringi i wiele szortów i innych typów majtek, które są reklamowane jako bezszwowe, często odpowiedź jest znacznie prostsza: potrzebujesz większych spodni!

Czy jesteś w stanie idealnie dopasować spodnie z wysokim stanem?

Każde spodnie, których stan oddala się zbyt daleko od brzucha, bądź zbyt mocno do niego przylega (oczywiście nieumyślnie) — często jest to problem z dopasowaniem. To ewidentna wskazówka, że spodnie z wysokim stanem wybrane przez Ciebie nie są właściwie dopasowane. Idziemy dalej –

każde krocze, które zwisa zbyt nisko lub wbija się w Twoje ciało zbyt wysoko, powodując dyskomfort to ewidentny znak, że coś jest nie tak z dopasowaniem. Jeśli widzisz przez spodnie zarys intymnych części swojego ciała – nie ma co się łudzić, spodnie są nie tylko za ciasne, ale po prostu nieestetyczne, a nawet szkodliwe dla Ciebie. Z drugiej strony, jeśli możesz chwycić garść materiału między miejscem, w którym kończy się Twoje ciało a początkiem spodni, spodnie są naprawdę zbyt luźne.

Kiedy jeszcze może się okazać, że wybrane spodnie z wysokim stanem są za ciasne? Zwykle zawsze taka sytuacja ma miejsce, jeśli nie możesz uszczypnąć przynajmniej centymetra dodatkowego materiału na udach – to może być kolejny znak, że warto się rozejrzeć za nieco większym rozmiarem. Nawet jeśli pod względem komfortu stwierdzisz, że nie jest to dla Ciebie aż tak uciążliwie, by je zwrócić – uważa, bo może się okazać, że mogą dosłownie pękać w szwach, a materiał w niektórych miejscach z czasem stanie się cienki. Nawet jeśli zainwestujesz większą sumę w takie spodnie z wysokim stanem – nie będą Ci służyć tak długo, jak miałoby to miejsce, gdybyś bardziej przyłożyła się do idealnego ich dopasowania do swojej sylwetki.

Spodnie z wysokim stanem: o czym jeszcze wiedzieć dążąc do idealnego dopasowania?

Niektóre fasony spodni mają w niektórych miejscach wyglądać naprawdę ciasno (na przykład obcisłe dżinsy z wysokim stanem), a niektóre spodnie mają wyglądać naprawdę luźno w niektórych miejscach (np. haremki) – ale generalnie i w takich przypadkach trzeba pamiętać o proporcjach i ostatecznym efekcie wizualnym. Mimo tych wszystkich pułapek, które czekają przy znalezieniu odpowiedniego rozmiaru – pamiętając o wskazówkach z tego poradnika będziesz dużo bliżej do tego, by znaleźć spodnie z wysokim stanem, w których będziesz wyglądać i czuć się perfekcyjnie.