Dom

Czy warto kupować inteligentną lodówkę?

Inteligentne lodówki wydają się być największym udogodnieniem dla współczesnej rodziny. Są wyposażone w kamery, aplikacje, nowy design i wiele innych funkcji, które mają pomóc Ci śledzić, co znajduje się w Twojej lodówce – i czego musisz kupić więcej. Dla osób, które zawsze są w biegu i nie mają czasu, aby pamiętać o zabraniu mleka lub resztek, może to być atrakcyjna perspektywa.

W rzeczywistości są one tak kuszące, że inteligentne lodówki były drugim najbardziej oczekiwanym produktem technicznym na liście życzeń Amazon w tym roku. Ale gdy przyjrzymy się rzeczywistym doświadczeniom związanym z posiadaniem takiej lodówki, czy naprawdę warto?

Na początek, nie ma zbyt dużej różnorodności wśród inteligentnych lodówek pod względem funkcji. Większość z nich to w zasadzie tylko tablet z ekranem dotykowym wbudowany w drzwi lodówki. Najbardziej zaawansowane są w stanie zrobić listy spożywcze dla Ciebie na podstawie tego, co było w lodówce i może nawet zamówić online dla Ciebie, jeśli chcesz. To może wydawać się przydatne, ale istnieje kilka sposobów, w których te urządzenia spadają w porównaniu do zwykłego starego kawałka technologii kuchni:

Jednym z problemów z tymi lodówkami jest to, że nie są one zbyt elastyczne, jeśli chodzi o śledzenie różnych rodzajów żywności. Inteligentna lodówka będzie także kosztować więcej niż zwykła. Koszt różni się w zależności od producenta, ale ogólnie rzecz biorąc, wyniesie to około 4000 złotych. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://thinknews.pl/ .