Zdrowie i Uroda

Co należy jeść podczas zatrucia pokarmowego?

Zatrucie pokarmowe może wydawać się najgorszą rzeczą, jaka może ci się przytrafić. Masz dreszcze. Twój żołądek boli, i czujesz się jak mały demon w jelitach rzucając wszystkie swoje jedzenie wokół i sprawiając, że jest to bardzo bolesne, aby to przejść. Jest ci gorąco, jest ci zimno, jesteś głodny i możesz mieć gorączkę. Nie rozpaczaj. Istnieją rzeczy, które możesz zrobić podczas radzenia sobie z zatruciem pokarmowym, aby pomóc swojemu ciału leczyć się szybciej i uzyskać lepsze wyniki szybciej.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla siebie podczas zatrucia pokarmowego jest nic . To prawda: po prostu siedź (lub leż) spokojnie i staraj się nie poruszać zbyt wiele. Im mniej Twoje ciało musi pracować, tym lepiej będzie mogło skupić się na pozbyciu się złych bakterii i pomóc Ci szybciej wyzdrowieć. Unikanie nadmiernej aktywności pomoże również zapobiec nudnościom, jeśli jest to coś, co przeszkadza Ci w zatruciu pokarmowym.

Jeśli mdłości są nie do zniesienia, jednak trzymaj się mdłych pokarmów, które są łatwe na Twój układ trawienny . Zupy na bazie bulionu są dobrym rozwiązaniem , ponieważ są cienkie, łatwe do strawienia i dobre dla nawodnienia bez dodawania dodatkowego tłuszczu lub kalorii (co tylko pogorszy sytuację) . Soki owocowe i miękkie pokarmy jak jogurt są również dobrymi opcjami. Można również zjeść pieczywo z samym masłem. Więcej o odżywianiu znajdziesz na stronie https://womactive.pl/ .